Elon Musk, Twitter’da Mars ile Flört Ediyor

Elon Musk’ın Mars’ı yakından takip ettiğini biliyoruz. Ünlü teşebbüsçü, SpaceX Starship ile insanları Mars’a taşımanın yollarını arıyor. Cuma günü yaşanan enteresan bir gelişme ise Mars’ın Musk’ın ilgisine karşılık vermesi oldu.

Mars isimli (kullanıcı ismi @4thFromOurStar) bir Twitter hesabı, paylaştığı bir iletide yalnızca Elon’un Mars’a taşınmasını istediğini söyledi. Musk ise “ben de seni istiyorum bebek” diye yanıt verdi.

I want you too baby https://t.co/Lxi0LQz5rc

— Elon Musk (@elonmusk) February 8, 2019

Mars, Musk’ın gelip gelmeyeceğini sorduğunda Musk, klasik bir internet flörtü cümlesiyle yanıt verdi: “Bana sıcak fotoğraflarını gönder, çabucak orada olacağım.”

Send me hot pics & I’ll be right over ?? https://t.co/ld2VDbF0Wh

— Elon Musk (@elonmusk) February 9, 2019

Mars, bu tweet’e öpücüklü bir emoji ve Gale Krateri ve Sharp Dağı’nın Science Photo kütüphanesinden alınmış fotoğrafıyla karşılık verdi. Akabinde Musk, bir flört iletisi daha yolladı. Musk bu iletisinde Kasım’da gerçekleşen tartışmalı bir internet yarışına göndermede bulundu.

?? thank goodness it’s not November https://t.co/ius8kAptiC

— Elon Musk (@elonmusk) February 9, 2019

Mars’ı tahminen hayal kırıklığına uğratacak lakin SpaceX, evvel Ay’ı ziyaret etmeyi planlıyor. Üstelik bu, 2023’ten öncesi için planlanmıyor.

Thought I looked cute in this pic. Might delete later. pic.twitter.com/updeat3OCl

— Mars (@4thFromOurStar) February 5, 2019

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir