Google Pixel 3a ve 3a XL render görüntüleri sızdı

Uzun bir müddettir Google‘ın orta segment aygıtlar üreteceği söyleniyordu. Şirketin, Pixel 3a ve Pixel 3a XL olarak adalandırdığı ve amiral gemisi modellerine oranla daha bütçe dostu olan bu akıllı telefonları Google I / O 2019 aktifliğinin birinci gününde, yani 7 Mayıs tarihinde tanıtması bekleniyor.

Standart tasarım

Android Headlines sitesinde, özel başlığıyla yayınlanan bir haberde, Google Pixel 3a ve 3a XL modellerine ilişkin olduğu sav edilen resmi render manzaraları paylaşıldı. Görsellerde akıllı telefonların birbirlerinden çok da farklı olmadığını gösterirken, Pixel 3a XL modelinin render manzaraların tersine daha büyük olması bekleniyor.

Bunun dışında telefonların dizaynları standartların dışına çıkmamış ve kalın çerçevelere sahip olduklarını söyleyebiliriz. Pixel 3 XL’den farklı olarak, Pixel 3a XL modeline rastgele bir çentik yer almadığı da göze çarpan öbür bir ayrıntı. Bilgiler şimdilik bu biçimde lakin önümüzdeki günlerde aygıtlarla ilgili daha fazla ayrıntılarının su yüzüne çıkmasını bekliyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir