Atomic Heart ve Reflections RTX teknoloji demolarının indirilebilir sürümleri yayınlandı

Piyasaya çıkışının üzerinden sekiz ay geçen NVIDIA’nın RTX serisi kartları şimdi oyun geliştiricileri tarafından beklenen ilgiyi görmüş değil. Kullanıcıların yüksek meblağlar ödeyip satın aldıkları kartların potansiyelini görebilecekleri ise yalnızca üç adet oyun bulunuyor. Bu durum da NVIDIA’yı ziyadesiyle rahatsız ediyor.

Hatırlanacağı üzere NVIDIA, 11 Nisan tarihinde Pascal mimarisini taşıyan kartlara DXR dayanağı sunan bir şoför paketi yayınlamıştı. Firma tıpkı gün, görüntüsü gösterildiğinde epey ses getiren “Star Wars Reflections” ile Mundfish tarafından geliştirilen “Atomic Heart” isimli FPS oyunun teknoloji demolarını da yayınladı.

Birçok uzmana nazaran kelam konusu atağın gerisinde; NVIDIA’nın eski kart sahiplerine yeni teknolojinin nimetlerini göstererek, kullanıcıların kartlarını bir üst sürüme yükseltmek isteyebileceği beklentisi yatıyor. NVIDIA, bu sayede satışlarını artırabilirse oyun geliştiricilerinin de ışın izleme teknolojisine daha çok yatırım yapabileceğine inanıyor. 

NVIDIA’nın bu atılımı işe fayda mı bilinmez, fakat merak eden okuyucularımız aşağıdaki temaslardan ilgili belgeleri indirebilirler.

Reflections (Dosya boyutu; 1,5 GB)

Atomic Heart (Dosya boyutu; 3 GB)

V. 425.31 şoförlerini indir

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir