Game of Thrones’un yıldız ismi Titans’ta!

Çizgi-roman dünyasının en kült karakterlerinden Bruce Wayne (Batman) yeni bir aktörle, tekrar karşımıza çıkıyor.

Batman; sayısız aktörle beyaz perde ve beyaz cama uyarlandı. Sinema yapıtlarında Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney, Christian Bale ve Ben Affleck üzere bol ödüllü oyuncular yer aldı. Gotham TV serisinde ise David Mazouz genç Bruce Wayne rolünü üstlendi. 

Gotham dizisi final yaptı. Lakin DC Comics, Bruce Wayne üzere bir karakterden vazgeçmeye niyetli değil. DC, sonunda Teen Titans üyelerinin öykülerini hayata geçiren Titans’ı izleyicilerin beğenisine sundu. Dizinin birinci dönemi eleştirmenlerden olumlu puanlar alırken, son derece yüksek bir izlenme oranına erişti.

Titans’ın ikinci döneminin 2019 yılının Ekim ayında sevenleriyle buluşması bekleniyor. Üstelik serinin imalcisi Warner Bros. muazzam bir transferle dizinin gücüne güç kattı. Birinci dönemde uzaktan gösterilen Bruce Wayne, ikinci dönemde etkin rol oynayacak. Bruce Wayne rolünü, Game of Thrones’ta Sir Horah Mormont rolüyle tanıdığımız Ian Glein üstlenecek. Bilindiği üzere Ian Glen, Resident Evil sinema serisinde de berbat adam rolünü muvaffakiyetle canlandırmıştı.

Ian Glein‘in, Batman kostümünü giyip giymeyeceği ise bilinmeyen. Çünkü sızan bilgilere bölgelere nazaran, Bruce Wayne; Dick Grayson (Nightwing) ile alakasını düzeltmek ve Titanlara yol göstermeye odaklanacak. Bu da gerek Bane tarafından sakat bırakıldığı The Dark Knight Falls(Kara Şövalye Düşüyor), gerekse yaşlanıp yeni Batman’e mentörlük misyonu yaptığı Batman Beyond ile özleşiyor.    

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir