Yerli Uygulama Tork ile Verimliliğinizi Katlayın!

Kamu ve özel bölümün yazılım gereksinimlerine anahtar teslim tahliller üreten Kuadron Bilişim, yeni kuşak şirket idare uygulaması geliştirdi. Yüzde 100 yerli ve ulusal bir uygulama olan TORK, İşletmelere yüksek performanslı ve aktif bir idare tecrübesi sunuyor. Ön muhasebeden üretim planlamaya kadar idare süreçlerinin her adımında klâsik modellere nazaran sürat ve verimlilikte fark atıyor. Kullanıldığı işletmelerde organizasyonel süreçlerin verimliliğinde 5 kata kadar güzelleşme sağlayan TORK, kısa vadede maliyet avantajı, orta vadede ise karlılık ve verimlilikte ivme kazandırıyor. Bir yıl içerisinde 250 milyon TL üzerinde satış sürecinin yapıldığı bir platform haline gelen TORK, web ve bulut tabanlı çalışan bir uygulama. Satış ve CRM, stok, üretim, satın alma, ön muhasebe, proje idaresi ve insan kaynakları üzere organizasyonel süreçlerin tamamının daha faal yönetilmesini sağlayan uygulama, sistemli bir işletme modeli yaratmak odağında geliştirildi.

Vakit, güç ve maliyet avantajı sağlıyor

 Türkiye’deki işletmelerin idare süreçlerini daha sistematik olarak düzenleyecek, pratik ve ekonomik, tıpkı vakitte gereksiz modüllerden arındırılmış çevik uygulamalara muhtaçlığı olduğuna dikkat çeken Kuadron Bilişim ARGE Yöneticisi Kaan Arslan, “TORK ile tüm bu gereksinimlere yanıt verebilecek en ülkü tahlili ürettiğimize inanıyoruz” dedi.  

Sistemli bir işletme modeli

 Neden-sonuç bağlantısına dayalı ve süreç odaklı tasarlanan TORK’un web ve bulut tabanlı çalıştığına dikkat çeken Kaan Arslan, “Kullanım kolaylığı ile de öne plana uygulamamız eğitim ve ek yatırım gerektirmeyen minimalist ve özgün bir alternatif olarak geliştirildi. Sistemli bir işletme modeli yaratmayı amaçladığımız TORK, karmaşık süreçleri analitik düzlemde kusur hissesini en aza indirerek düzenliyor. Bu sayede de işletmelerin organizasyonel süreçlerinde verimliliği 5 katına kadar artırıyor” dedi.

İndirimli satışlar yıl sonuna kadar uzatıldı

Tüm işletmelerin yerli ve ulusal sermaye ile hayata geçirilen yeni jenerasyon şirket idare uygulaması TORK’tan faydalanabilmesi için 2019 yılı sonuna kadar satış, stok, ön muhasebe, müşteri ve tedarikçi idaresi üzere özellikler içeren tüm paketlerde yüzde 30 indirime gidildi. Küçük ölçekli işletmelere yönelik büsbütün fiyatsız bir paket seçeneğinin de sunulurken, dilek eden işletmeler Torkapp.com üzerinden ayda 49 TL’den başlayan fiyatlarla farklı paket seçeneklerine erişebiliyorlar.

www.torkapp.com

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir