Google’ın Fotoğraflar uygulaması katlanabilir telefonlarla uyumlu hale geldi

 
Samsung‘un katlanabilir telefonu Galaxy Fold, pek çok tartışmaya bahis olmasına karşın, katlanabilir telefonlar son günlerin en büyük akıllı telefon trendlerinden biri olmaya devam ediyor. Rouyu ve Huawei üzere pek çok teknoloji devinin katıldığı bu furyanın en büyük destekçilerinden biri de Google.
 
Birinci günden bu yana katlanabilir telefonların en büyük destekçilerinden biri olan, hatta katlanabilir telefonlar için özelleştirilmiş bir Android işletim sistemi hazırlayan Google, dayanaklarına orta vermeden devam ediyor. Amerikalı teknoloji devi, artık de kendi bünyesi altındaki uygulamaları katlanabilir telefonlarla uyumlu hale getiriyor.
Şirketin katlanabilir telefon dayanağına kavuşacak birinci uygulaması Google Fotoğraflar. Katlanabilir telefonlar için yayınlanan geliştirmeler ortasında uygulamayı ikinci ekrana taşıyarak öteki bir uygulamayla birlikte kullanabilmenize imkan tanıyan Ekran Sürekliliği ve daha pek çok kullanışlı özellik yer alıyor.

Google Fotoğraflar‘a gelen yenilikler sırf bunlarla hudutlu değil. Fotoğraf ve görüntülerinizden hangilerinin şimdi yedeklenmediğini görmenize ve yedeklenecek öğeleri proaktif bir formda seçebilmenize yardımcı olacak yeni bir galeri görünümü de iOS ve Android kullanıcıları ile buluştu.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir