Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonu yayınlandı

Birinci dönemi uzun müddet kendinden kelam ettirmeyi başaran Netflix’in birinci Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın yeni dönemi bugün yayınlandı. Geçtiğimiz yılın sonunda serüvenine başlayan dizi, ortada fazla vakit bırakmadan Muhafız’ın İstanbul için gayretini izleyicilere sunmaya devam ediyor.

40’ar dakikalık 8 kısım

Yeni dönem her biri 40 ila 50 dakika ortasında 8 kısımdan oluşuyor. Diziyi takip edenlerin hatırlayacağı üzere evvelki dönem finali Ölümsüzler’in uyanmasıyla son bulmuştu. İstanbul’u yok etmeyi planlayan Ölümsüzler’i durduracak kişi ise Çağatay Ulusoy tarafından canlandırılan Hakan karakteri. Birinci dönemden hatırladığımız Hazer Ergüçlü, Okan Yalabık ve Ayça Ayşin üzere değerli isimlere yeni dönemde Engin Öztürk, Boran Kuzum, Ayşe Melike Çerçi ve Burçin Terzioğlu dahil oluyor.

Diziye yeni katılan isimlerle birlikte Ölümsüzler ile Hakan ortasındaki uğraşın katlanarak arttığını söyleyebiliriz. Sadık olanlar halinde isimlendirilen şahıslar ise Hakan’a bu gayretinde yardımcı olacaklar. Ayrıyeten Hakan’ın ağabeyi rolünde yer alan Engin Öztürk de yeni dönemin kilit noktalarından.

Hakan: Muhafız’ın yeni dönemine bu temas üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıyeten daha evvel izlemediyseniz ikinci dönem fragmanını ise aşağıda izleyebilirsiniz. Türkiye ile birlikte tüm Dünya’ya da sunulan Hakan: Muhafız’ın yeni dönemi nasıl reaksiyonlar alacak çok yakında göreceğiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir