Galaxy Fold Türkiye’de tanıtıldı

Galaxy Fold, orijinal bir akıllı telefon kategorisi başlatıyor. Galaxy Fold ile kullanıcılar hem telefon hem de tablet dünyasının en yeterli istikametlerine sahip oluyor. Galaxy Fold, Samsung’un birinci esnek ekran prototipini 2011’de tanıtmasının akabinde geçen sekiz yılda geliştirilen materyal, mühendislik ve ekran inovasyonlarını bir ortaya getiriyor.

%50 İnceltilmiş Esnek Ekran 

Dahili ekran yalnızca bükülmekle kalmıyor, katlanıyor. Daha sezgisel bir hareket olan katlama, başarılması sıkıntı bir inovasyon. Samsung, bu inovasyonu hayata geçirmek için yeni bir polimer katmanı icat etti ve %50 ince bir ekran yarattı. Yeni materyal, Galaxy Fold’un esnek ve güçlü olmasına, uzun müddet kullanılabilmesine imkan veriyor.

Yeni Menteşe Mekanizması 

Galaxy Fold, tıpkı bir kitap üzere düzgün ve doğal bir halde açılıyor, bir tık sesiyle kompakt bir biçimde kapanıyor. Samsung, bunu başarmak için birbirine kenetlenen çok sayıda dişli içeren karmaşık bir menteşe geliştirdi. Bu sistem, akıcı ve şık bir görünüm yaratmak gayesiyle kapalı bir bölmenin içinde barındırılıyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir