Gürültü önleme özellikli AirPods 3, yıl sonuna kadar gelebilir

AirPods 3 ile ilgili yayınlanan yeni bir rapor kablosuz kulaklığın gürültü tedbire teknolojisi ve birkaç kıymetli bilhassa geleceğini ortaya koydu. DigiTimes’a nazaran, Apple yıl sonuna kadar gürültü tedbire özellikli 3. kuşak AirPods‘u piyasaya sürecek.
Yeni kuşak kablosuz kulaklığın sahip olacağı özellikler kıymetli olsa da ortaya atılan çıkış tarihinin pek bir mana tabir etmediğini belirtmek gerek. Çünkü, AirPods 2’nin çıkışı bir yıl gecikmiş ve daha geçen ay satışa sunulmuştu. Hasebiyle bir sonraki modelin 2019 sonuna kadar kadar gelmesi sıkıntı görünüyor.

Farklı bir tasarım ile gelebilir

Bloomber editörü Mark Gurman da bu görüşte ve AirPods 3’ün 2020 yılında piyasaya sürüleceğine inanıyor. Yeni kuşak AirPods’un gürültü tedbire teknolojisine ahenk sağlaması için farklı bir dizayna sahip olabileceği de gelen haberler ortasında.
Lakin gürültü tedbire teknolojisi kulaklığın güç tüketimini önemli oranda artıracağı için Apple’ın buna nasıl bir tahlil bulacağını daima birlikte göreceğiz. Önümüzdeki günlerde şirketin yeni kuşak kablosuz kulaklığı ile ilgili daha somut bilgilere sahip olmayı umuyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir