Miniklere Özel: Mini Heroes Akıllı Battaniye!

Almanya’da üretilen MiniHeroes Konuşan Çocuk Battaniyesi ile artık çocuklar macera ormanındaki serüvenlere katılıyor. Üstelik yalnızca uyumadan evvel değil, gün içinde de heyecan verici ve eğitici öyküler ile oynayarak hem eğleniyor hem de öğreniyor.

Ormandaki birbirinden şirin kahramanlar da yeni bir macera için onları bekliyor. Yapmanız gereken tek şey ise Küçük Heroes uygulamasını App Store‘dan ya da Google Play‘den fiyatsız olarak akıllı telefonunuza ya da tabletinize indirmek.

Bir sefer indirdikten sonra uygulama bir daha internet kontağına da muhtaçlık duymuyor. Çocuklar çabucak 4 kıssa ortasından istediklerini seçip, 4 sempatik kahramandan birini tabletin ya da telefonun kamerasıyla yakalayarak maceraya yelken açıyor.

Onlara eşsiz serüvenlerinde Leopar Lager, Fil Gaja, Tukan Kraker ve Maymun Timba eşlik ediyor. Küçük Heroes Konuşan Çocuk Battaniyesi; dünya norm ve standartlarına uygun memleketler arası geçerliliği olan akreditasyon evrakı ile üretiliyor. 

Küçük Heroes‘u Türkiye’ye kazandıran, Tukan İdare Heyeti Lideri Murat Bürlükkara, “Çocuklarımız, Küçük Heroes Konuşan Çocuk Battaniyesi ile çok daha keyifli bir formda uykuya dalacaklar. Birbirinden keyifli maceralar yaşayıp hem eğlenmiş hem de öğrenmiş olacaklar. Eserin, bilhassa okul öncesi ve anaokulu devrindeki miniklerin vazgeçilmezi olacağını düşünüyorum. Küçük Heroes Konuşan Çocuk Battaniyesi‘ne inanıyorum. Çok emek harcadık ve bu eserin daha geniş alanlara yayılacağından hiç kuşkum yok,” dedi.

www.miniheroesturkiye.com

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir