ADATA UV350 USB Flash Bellek Duyuruldu

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü ve NAND Flash depolama eserleri üreticilerinden olan ADATA Technology, yeni USB bellek modeli ADATA UV350’yi tanıttı. USB 3.1 arabirimini kullanan UV350 64GB’a kadar kapasite seçenekleriyle geliyor.

Minimal Tasarım

Sade bir tasarımı olan eser parlak metal yüzeyiyle epey şık görünüyor. Görünüş kadar kullanışlılığa da kıymet verilen tasarım sayesinde kullanıcılar eseri isterlerse anahtarlık üzere eşyalara takarak kolaylıkla taşıma ve kaybolmasını tedbire talihine sahipler. Ayrıyeten eser tek kesimden oluştuğu için kapak üzere ekstra kesimlerle uğraşma sıkıntısı de ortadan kalkıyor.

Süratli ve Geniş Kapasiteli

USB 3.1 arabirimini kullanan UV350 saniyede 5Gb’e kadar transfer suratı sunuyor. Tak çalıştır özelliği sayesinde rastgele bir heyetim gerektirmeyen eser USB 2.0 aygıtlarla ahengi halde çalışabiliyor. 16GB, 32GB ve 64GB olarak üç başka kapasite seçeneğiyle gelen UV350 kullanıcılarına muhtaçlık duydukları depolama alanını sunuyor. PC, tablet, TV, ses sistemi, oyun konsolu üzere pek çok aygıtla uyumlu olan eser farklı aygıtlar ortasında evrak aktarmayı da kolaylaştırıyor. ADATA’nın tüm USB flaş bellekleri üzere UV350 de 5 yıllık garantiye sahip.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir