HONOR 7S 799 TL Fiyat Etiketi ile A101’de!

HONOR, yeni bir modelle Türk tüketicisinin beklenti ve muhtaçlıklarını karşılamaya devam ediyor. 18 Nisan 2019 tarihinden itibaren 799 TL fiyat etiketi ile A101 mağazalarında ve online satış kanalında yer alacak olan HONOR 7S tam bir fiyat performans canavarı. 5.45 inç fullView ekranı, 3020 mAh pili, özçekim kamerasına entegre LED flaşı, Yüz Kilidi özelliği, çift SIM kart ve buna ek olarak microSD kart yuvası üzere özellikleri bulunan telefon tüketicilerle buluşacak.

FullView ekran

5.45 inç büyüklüğünde FullView ekran ile dikkat çeken HONOR 7s, 18:9 ekran oranı ve 13 MP ana, 5 MP de ön kamerası ile en hoş anılarınızı kayıt altına almanıza yardımcı oluyor. Telefon Full HD görüntü kayıt imkanı sunarken ön yüzünde bulunan LED lamba da hem fotoğraf hem görüntülerin daha aydınlık ve parlak çıkmasına yardımcı oluyor.

4 çekirdekli MT6739 işlemci kullanan cep telefonu. telefon ek olarak 3020 mAh pile sahip. Bir günü rahatlıkla geçirmenizi sağlayacak olan bu pile ise çift SIM kart takviyesi ve microSD bellek kartı yuvası eşlik ediyor. Android 8.1.Oreo işletim sistemi ile gelen HONOR 7S, 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanı ile geliyor. Depolama alanı microSD bellek kartı yuvası (256 GB’a kadar desteklenen) sayesinde artırılabiliyor.Yüz ile kilit açma özelliği de bulunan cep telefonunda bu sayede çok daha inançlı bir kullanım mümkün oluyor.

Ahize sesini otomatik olarak artırabiliyor

HONOR 7S’in farklı bir özelliği ise konuşma sırasında bulunduğu ortamdaki seslere nazaran ahizenin de sesini artırabiliyor olması. Bu sayede en gürültülü ortamlarda bile görüşmelerinizi kesintisiz yapma imkanı sunuluyor. Bu da bilhassa gürültülü büyükşehir hayatında görüşmelerin çok daha net ve sıkıntısız olarak yapılabilmesini sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir