Motorola One Vision Sızdı! 48 MP kamerayla gelecek

Akıllı telefon üreticileri vakit zaman Android One işletim sistemi özelinde bütçeye uygun akıllı telefonlar üretiyorlar. Bunlardan biri de şu sıralar Motorola. Fakat Motorola, bu kere Android One işletim sistemine sahip lakin premium bir model peşinde.

Motorola, tam ismiyle Motorola One Vision isminde Android One tabanlı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Wi-Fi sertifikasyonunu da aldığı sav edilen telefonda yer alan özellikler ise, öteki Android One akıllı telefonlara nazaran fark yaratacak cinsten. Pekala, Motorola One Vision özellikleri neler?

Motorola One Vision özellikleri

Gelen bilgilere nazaran Motorola One Vision, Samsung’un Exynos 9810 işlemcisini kullanacak. Böylelikle Motorola’nın her zamanki tercihi Snapdragon işlemciyi bu modelde göremeyeceğiz. Motorola One Vision’da 3 GB ve 4 GB RAM seçenekleri sunulacakken, buna bağlı olarka tekrar 32 GB, 64 GB ve 128 GB üzere 3 farklı hafıza seçeneği de yer alacak.

Motorola One Vision’ın ekranı hakkında çok bilgi yok. Ancak telefonun ekranının Sony Xperia 1 modelinde olduğu üzere 21:9 imaj oranına sahip olacağına yönelik savlar var.

Motorola One Vision’ın ana kamerası ise tam 48 MP ölçüsünde olacak. Fakat telefonun tek kamerayla mı geleceği, yanında farklı lenslerin daha olup olmayacağı ise bilinmiyor.

Bir öbür Motorola One Vision’a ilişkin bilgi de telefonun bataryasına yönelik. Motorola One Vision’ın bataryası 3500 mAh kapasitesinde olacak üzere görünüyor. Şayet bu gerçek olursa, Motorola’nın bir öbür Android One’lı akıllı telefonunda yer alan 5000 mAh kapasitesindeki bataryadah daha küçük bir tercihte bulunulduğunu göreceğiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir