NetApp Altyapı Alanında Yılın İş Ortağı!

Hibrit bulut data otoritesi NetApp (NASDAQ: NTAP), 2018 Google Bulut Teknolojisi İş Ortağı mükafatları kapsamında altyapı alanında yılın iş ortağı olarak gösterildiğini duyurdu. NetApp, mükafatını San Fransico’da düzenlenen Google Cloud Next etkinliğinde aldı.

Ödül kapsamında gerçek data stratejisiyle müşterilerinin Google Cloud ortamında uygulamalarını süratli ve kapsamlı bir formda oluşturmasına ve çalıştırmasına yardım eden NetApp’ın Google Cloud ekosistemindeki başarısı takdir edildi. NetApp ve Google Cloud tarafından birlikte geliştirilen NetApp® Cloud Volumes Service for Google Cloud Platform eseri, müşterilere Google Cloud ortamında uygulamaların, analitiklerin ve DevOps’un çalıştırılması için güçlü, bulut tabanlı ve büsbütün yönetilebilen bir belge depolama hizmeti sunuyor. İster kurumsal uygulamaların, ister petrol ve gaz üzere kesime mahsus iş yüklerinin çalıştırılması, isterse de yüksek performans, bilgilerin anında erişebilir olması ve belge tabanlı orta yüzler gerektiren medya, cümbüş ve ömür bilimleri kelam konusu olsun, Cloud Volumes Service saniyeler içinde oluşturulabilen çıktılarla NFS ve SMB protokol hizmetleri sunuyor. Dünya çapında 30’un üzerinde önder kurum, iş yüklerini, öteki alternatif tahlillere kıyasla 10 kat daha süratli ve 3 kat daha yüksek performansla Google Cloud’a taşımak için halihazırda bu tahlili kullanıyor.

Cardinal Health Bulut Hizmetleri Lider Yardımcısı Jon Latshaw şunları söyledi: “Google Cloud ve NetApp Cloud Volumes yine düzenlenmesinin aylar, hatta yıllar alacağını düşündüğümüz yüksek performans gerektiren iş yüklerimizi taşımamıza yardımcı oldu.”

Mevzuyla ilgili görüş bildiren NetApp Bulut Bilgi Hizmetleri Kıdemli Lider Yardımcısı ve Genel Müdürü Anthony Lye ise şunları söyledi: “Google Cloud tarafında, altyapı alanında yılın iş ortağı olarak gösterilmek bizi onurlandırdı. Google Cloud grubuyla yakın çalışmak bizim için mükemmel bir tecrübe oldu. NetApp’ın başkan bulut data hizmetlerinin uygulama geliştirme, analitik ve makine öğrenme alanında Google Cloud’un liderliğiyle bir ortada sunulması, bulutta yeni uygulama kurulumlarıyla bilgi açısından varlıklı bir müşteri tecrübesi sunarak kurumların işlerini büyütmesini hızlandırıyor.”

Google Cloud Küresel İş Ortağı Ekosistemi Lider Yardımcısı Kevin Ichhpurani, “Google Cloud müşterileri ismine, NetApp’ı Google Cloud 2018 Teknoloji İş Ortakları kapsamında yılın altyapı iş ortağı olarak seçtiğimiz için son derece memnunuz. İş ortağı ekosistemimiz muazzam inovasyonlara imza atıyor ve NetApp’ın evrak hizmetleri ve çekirdek altyapı alanındaki tahlilleri bunun en hoş örneğidir. Bu mükafatı NetApp’a takdim etmekten gurur duyuyor, önümüzdeki periyotta de birlikte tahliller geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz,” dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir