Teknoloji Dahisi Dominic Wilcox Geliyor!

“Happiness” teması ile iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak klişelere meydan okuyan Marketing Meetup, 25 Nisan’da ilham verici konuşmacıları bir ortaya getiriyor. Sanat, tasarım, zanaat ve teknoloji alanlarında şaşırtan çalışmalar ortaya koyan Dominic Wilcox, ‘Normali Tekrar İcat Etmek’ başlıklı sunumuyla Marketing Meetup 2019 konuşmacıları ortasında yer alıyor.

2002 yılında The Royal College of Art’tan mezun olan İngiliz artist ve dizayncı Dominic Wilcox, memleketler arası alanda sıra dışı projelere imza atıyor. Geçtiğimiz yıllarda BMW KÜÇÜK, Kelloggs ve Paul Smith üzere markalarla çalışan Wilcox; inovatif, düşündürücü ve şaşırtan işlere odaklanıyor.

Dünyanın birinci GPS ayakkabılarını tasarladı

Dünyanın birinci GPS ayakkabıları, geleceğin renkli camlı şoförsüz uyku aracı ve küçük heykellerden oluşan çalışmalarının yanı sıra Wilcox, köpeklere yönelik dünyadaki birinci sanat standıyla de isminden kelam ettiriyor. Marketing Meetup için; fantastik fikir ve icatlarından ustalıkla çizimlerine kadar yüksek tempolu bir konuşma hazırlayan Dominic Wilcox, yaratıcı düşünebilmede kendi metotlarını iştirakçilerle paylaşmaya geliyor.

Bugüne kadar 10 bine yakın iştirakçi ve 2 binden fazla şirketin bir ortaya geldiği aktiflik serisinin altıncısı için avantajlı bilet ayrıcalığı devam ediyor. 25 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek olan aktiflikte yerinizi ayırtmak ve tertiple ilgili daha fazla bilgi almak için www.marketingmeetup.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir