XPG SPECTRIX D60G DDR4 RAM Duyuruldu!

ADATA Technology, oyunculara yönelik yeni bellek modeli SPECTRIX D60G’yi tanıttı. 3200-4133MHz ortasındaki süratlerde çalışabilen D60G’nin geniş RGB aydınlatma alanı esere eşsiz bir görünüm katıyor.

Çarpıcı Tasarım

SPECTRIX D60G’nin çarpıcı tasarımı kullanıcılara daha geniş bir aydınlatma alanı sunuyor. Eserin elmastan esinlenilerek tasarlanan köşeli yüzeyinin %60’ı RGB aydınlatma barındırıyor. Ortasında fırçalanmış metal görünümlü alüminyum ısı dağıtıcısı yer alan D60G, dizayndaki argümanını performansına da yansıtıyor. 3000 ila 4133 MHz ortasındaki süratlerde çalışabilen eser, sürat aşırtmada da büyük kolaylık sağlıyor.

Programlanabilir RGB Aydınlatma

Üst seviye oyuncu donanımlarından bekleneceği üzere SPECTRIX D60G de kullanıcılara aydınlatma efektlerini dilek ettikleri formda değiştirme imkânı tanıyor. Kullanıcılar ister eserle birlikte gelen XPG RGB Sync yazılımı isterlerse de önde gelen anakart üreticilerinin kendi yazılımlarını kullanarak D60G’nin aydınlatma efektini, parlaklığını ve renklerini değiştirebilecekler.

Sağlam ve Muteber

Sinyal kalitesinde rastgele bir düşüş yaşanmaması ve istikrarlı biçimde yüksek performans vermesi için yüksek kaliteli yonga setleri kullanılarak üretilen XPG SPECTRIX D60G kullanıcılarına uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Ayrıyeten Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0 dayanağı de olan eser, böylece hem overclock sürecini kolaylaştırırken birebir vakitte sistemin daha istikrarlı çalışmasını sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir