HyperX’ten Yüksek Hızlı Yeni Predator DDR4 Bellek

Kingston Technology Company Inc.’nin oyunculara yönelik kısmı olan HyperX, 4266 MHz ve 4600 MHz frekanslarında iki yeni yüksek süratli Predator DDR4 bellek kitini duyurdu. Yeni frekans seçenekleri 8 GB modüllerde ikili kitler halinde satışa sunuluyor. Siyah alüminyum ısı dağıtıcısı ve siyah PCB’ye sahip olan modeller sistem dizayncıları ve kendi sistemini toplayan kullanıcılar tarafından hazırlanan bilgisayarların imgesini tamamlıyor.

“HyperX takımı olarak, sistemleri için mümkün olan en yüksek performansı arayan yeni jenerasyon PC meraklılarına Predator DDR4 serisini sunmaktan ötürü memnunuz.” diyen HyperX DRAM İş Ünitesi Müdürü Kristy Ernt, kelamlarını şöyle sürdürdü: “HyperX; oyun ve e-spor dünyasını desteklemeye devam ediyor. Oyun donanımları sanayisinde yüksek süratli bellek alanında emniyetli bir başkan olarak kabul ediliyoruz.”

HyperX Predator DDR4, 4600 MHz’e ulaşan sürat ve CL12-CL19 ortasında değişen gecikme müddetleriyle yüksek performans sağlıyor. Extreme Memory Profile (XMP) özelliği ise kullanıcılara belleklerin suratını standart teknik özelliklerin de üzerine çıkarma fırsatı veriyor. XMP sertifikasına hak kazanabilmek için kuvvetli test prosedürlerini muvaffakiyetle tamamlayan HyperX bellek modülleri, Intel’in en yeni yonga setleri için optimize ediliyor. Bellekler ayrıyeten AMD’nin en yeni yonga setlerinin birçoklarıyla uyumlu olmasıyla da dikkat çekiyor.

Fabrikada yapılan kapsamlı testlerle, Predator DDR4 belleklerin üst seviye performans, sürat ve güvenilirlik sunduğundan emin olunuyor.

HyperX, “We’re All Gamers” sloganını ciddiye alıyor. PC’de, taşınabilir aygıtlarda yahut konsolda ister ortada sırada oyun oynayan biri ister profesyonel bir oyuncu olsun; tasarlanan her bir bellek modülü, SSD, oyuncu kulaklığı, klavye, mouse yahut mousepad ile beklentileri aşmayı hedefliyor.

Yeni HyperX Predator DDR4 Modellerin Teknik Özellikleri

Kapasiteler: 16 GB (2’li kit)
Frekanslar: 4266 MHz, 4600 MHz
Gecikme Mühletleri: CL19
Voltaj: 1,4 V, 1,5 V
Çalışma Sıcaklıkları 0°C ila 85°C
Boyutlar: 133,35 mm x 42,2 mm x 8,3 mm

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir