Lifecell’den 23 Nisan’da Çocuklara Özel Hat

Turkcell’in dijital markası Lifecell, tekrar bir prensip imza atarak anne babaların çocuklarına birinci cep telefonu sınırı alırken yaşadıkları kaygılara son veren bir “ilk hat” paketi hazırladı. ‘Lifecell Birinci Hattım’ ile artık aileler çocuklarına yalnızca inançlı bir çizgi değil tıpkı vakitte içerisinde Dijital Zeka, İngilizce eğitimi, okuma alışkanlığı kazandırma ve vakit idaresi üzere tahlillerin de yer aldığı bir platform sunuyor.

Lifecell Birinci Çizgim‘ sayesinde ebeveynler çocuklarının inançlı internet kullanımını denetim edebiliyor ve birebir vakitte kimlerle görüşeceğini belirleyebiliyor. Yeniden bu özel irtibat sınırı ile internet kullanımında vakit idaresi, reklamsız internet, denetimsiz kullanım nedeniyle ortaya çıkacak yüksek faturaların engellenmesi üzere daha birçok özellik de anne ve babaların hizmetine sunuluyor. Pakete ek olarak çocuğum inançta özelliği sayesinde, anne babalar çocuklarını merak ettiğinde bulundukları yeri kolay kolay öğrenebiliyor.

“Geleceğin teminatı çocuklarımıza özel çözüm”

Türkiye’de 60 milyona yakın internet kullanıcısı olduğuna ve bunların büyük kısmını gençlerin oluşturduğuna dikkat çeken Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcı Ömer Barbaros Yiş şunları söyledi:

“Türkiye’nin Turkcell’i olarak 8 – 14 yaş ortasındaki çocuklarımızın da inançlı bir biçimde irtibat hizmetlerinden yararlanabilmelerini sağlamak emeliyle bölümümüzde ezberleri bozacak yepisyeni bir hizmeti hayata geçirmenin memnunluğunu yaşıyoruz. ‘Lifecell Birinci Hattım’ ile bugüne kadar çeşitli telaşlar nedeniyle çocuklarını taşınabilir bağlantıdan uzak tutan ailelere eşi gibisi olmayan bir tahlil sunuyoruz.  Bu sınır sayesinde aileler, çocuklarının teknolojik açıdan sağlıklı bir irtibat kurmalarını ve onların teknolojinin nimetlerinden en düzgün biçimde faydalanmalarını sağlayabilecek. Geleceğin teminatı olan çocuklarımızın yeni dijital çağa ayak uydurabilmeleri için onlara özel tahliller üretmeye devam edeceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara ikram ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor ve böylesine özel bir günde bu hizmeti çocuklarımızla buluşturmanın memnunluğunu yaşıyoruz.”

Güçlü İçeriğiyle Lifecell Birinci Sinirim 29 TL

Anne babalar 29TL’ye çocukları için aylık 2 GB internet, BiP’ten BiP’e sınırsız bağlantı ve her tarafa 500 dakika konuşmayla 100 SMS’lik tarifeyi seçebiliyor.  Bunun yanı sıra içinde internet içermeyen tarife ise 25TL’ye sunuluyor. ‘Lifecell Birinci Hattım’ı satın almak isteyen anne ve babalar, Turkcell Mağazaları’ndan müracaat yapabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir