Netflix en çok izlenen içerik listelerini İngiltere için paylaştı: Hakan: Muhafız yabancı dil kategorisinde

Netflix, platform içerisinde yer alan içeriklerin ne kadar izlendiği ile ilgili bilgileri çoklukla açıklamaz. Geçtiğimiz haftalarda 2019’un birinci çeyreğindeki yararlar ve abone sayıları yayınlanırken haftanın en âlâ 10 listesi duyurularının da yapılabileceği söylendi. An itibariyle “en çok izlenen listeleri” çok daha kapsamlı olarak Netflix İngiltere Twitter hesabından paylaşıldı.

Her tipten ayın en çok izlenenleri

Twitter’da paylaşılan listelerin hepsi Nisan ayındaki izlenme sayılarını yansıtıyor. Başta ayın en çok izlenen içerikleri olmak üzere, en çok izlenen sinemalar, en çok izlenen belgeseller, en çok izlenen yabancı lisanda içerikler halinde uzuyor. Paylaşılan listelere nazaran Nisan ayında İngiltere’de en çok izlenen içerikler şu biçimde:

 1. Our Planet
 2. The Perfect Date
 3. The Highwaymen
 4. The Silence
 5. Black Summer
 6. After Life
 7. The Spy Who Dumped Me
 8. Riverdale
 9. Chilling Adventures of Sabrina
 10. You vs. Wild

Listelerin tamamına bu temas üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıyeten ülkemiz üretimlerinden The Protector (Hakan: Muhafız) lisanı İngilizce olmayanlar kategorisine 10. sıradan da olsa girmeyi başarmış. Netflix’in paylaştığı açıklamalara nazaran Çarşamba gününden itibaren birtakım kullanıcılar haftanın en çok izlenenleri listelerini platformun içerisinde de görebilecekler. İngiltere’deki testlerin akabinde yeni özelliğin öbür bölgelere yayılması bekleniyor.

Lisanı İngilizce olmayanlar tam liste: 
 1.  Quicksand
 2. The Ruthless
 3. Osmosis
 4. Ek Ladki Ko Dekha Toh Aisa Laga
 5. Delhi Crime
 6. Mirage
 7. Bitter Daisies
 8. A Fortunate Man
 9. Burn Out
 10. The Protector

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir