Samsung Galaxy S10’a Bright Night Modu Geldi!

Evet, bir müddettir beklendiği ve sizlere daha evvel de bahsettiğimiz üzere Samsung, gece düşük ışıkta çekilen fotoğraflar için Bright Night fotoğraf modunu kullanıma sundu. Yeni mod, bir yazılım güncellemesi ile kullanıcılara ulaştırılacak.

Google Pixel ailesinde Night Sight, Huawei P30 tarafında ise Night Mode olarak bilinen gece çekim modu, sonunda Galaxy S10 ailesine de geliyor. Samsung daha evvel bunu, telefonun kendi yapay zekasının ellerine bırakmıştı. Düşük ışıkta yapılan fotoğraf çekimleri, yapay zeka tarafından optimize ediliyor ve hoş de kareler ortaya çıkıyordu. Lakin özel bir gece çekim modunun, çok daha tesirli çalıştığı bir gerçek ki, Samsung da sonunda bunu kabul etmiş üzere görünüyor.

Yeni Bright Night modu ile uzun pozlama fotoğraf çekimi yapmak mümkün olacak. Yanai isminden de anlaşılabileceği üzere, Galaxy S10’larla artık çok daha parlak fotoğraf çekimleri yapılabilecek.

Güncelleme birinci olarak İsviçre’deki kullanıcılara sunulmuş durumda. Günbegün öbür ülke kullanıcılarına da sunulacak olan güncelleme, 205.18 MB boyutunda. Şayet bir Galaxy S10, Galaxy S10 Plus yahut Galaxy S10e sahibi iseniz, telefonunuzdaki “Yazılım güncelleme” menüsünü denetim edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir