Ufkun ötesine yolculuk için Tenere 700 geliyor

Baharı yenilikle karşılamak isteyen macera tutkunları için Yamaha, Tenere 700’ü lansmana özel fiyatı ile ön siparişe açıyor. Yamaha’nın resmi web sitesi https://www.yamaha-motor.eu/tr adresi üzerinden 27 Mart prestiji ile siparişe açılan Tenere 700’ün stoklarla sonlu lansmana özel 64.950 TL fiyat avantajı, Temmuz ayı sonuna kadar devam ediyor.

Macera odaklı ergonomi…

En güçlü yol şartında bile keşfetmenin heyecanını yaşatan, uzun uzaklık performansı ile hudutları aşan ralli tipi macera motosikleti Tenere 700, Ceramic Ice, Tech Black ve Competition White renk seçenekleri, etkileyici tasarımı ve ihtişamlı manzarası ile yolların tozunu attırmaya geliyor. Uzun otoban sürüşleri ya da adrenalin dolu arazi sürüşlerinde, performansı ve ergonomik tasarımı ile ikonik bir motosiklet olarak öne çıkan Tenere 700, hayatın hudutlarını kaldırmayı, özgürce macera yaşamayı ve yeni ufuklara yol almayı ömür ideolojisine dönüştürenlerin birinci tercihi olacak.

16 litrelik yakıt ile 350 km yol…

Tenere 700’ün 689 cc’lik 2 silindirli çapraz düzlem ideolojisine sahip motoru, her şarta uygun gücü sağlıyor. Dünyanın en tecrübeli ralli şoförlerinin fikirleri alınarak tasarlanan Tenere 700, üstün yol tutuşu ve çevikliği ile çok taraflı bir macera motosikleti.  Tenere 700’ün 350 km üzerinde menzil potansiyeli sunan 16 litrelik yakıt deposu da uzak aralı sürüşlerin rahatlıkla üstesinden geliyor.

Her türlü şartta istikrarlı sürüş…

Şiddetli topraklarda konforlu sürüşe imkân veren Tenere 700’ün güçlü, çift kızaklı boru tipi çelik şasisinin kompakt boyutları sürüşü kolaylaştırıyor. Dar bir gövdeye, ince yakıt deposuna ve azamî şoför çevikliğine müsaade veren düz bir seleye sahip olan Tenere 700, şoförün otururken yahut ayakta kullanımında, depoya tutunmasını sağlayarak daha inançlı sürüş imkanı sunuyor.

 

4 LED’li güçlü ve ikonik ön far tasarımı…

Rahat sürüş durumu gün boyunca konfor sağlarken, 16 litrelik ince, uzun menzilli depo her türlü yüzeyde hassas denetim için kavrayış sunuyor. Tabiatta en karanlık yolları yüksek performansla aydınlatan 4 LED’li güçlü ve ikonik ön far tasarımı saf ralli tipi teknolojiyi vurguluyor. Sofistike art süspansiyon, ister tek, ister yolculu ya da yük ile sürüşlerde, toprak yol yahut otoban üzere farklı yol şartlarında keyifle sürüş yapma imkanı veriyor. Kompakt ralli tarzı gösterge paneli, gözleri yoldan yahut patikadan ayırmadan tüm bilgilere çarçabuk ulaşma imkânı veriyor. Kokpite yerleştirilen navigasyon aygıtı ve akıllı telefonlar ise ekstra konfor yaşatıyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir