Üç arka kameralı Samsung Galaxy M40’ın basın görseli yayınlandı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki ay 11 Haziran tarihinde Galaxy M40 olarak isimlendirdiği yeni telefonunu duyuracak. Aygıtın ön ve art dizaynını gözler önüne seren bir basın görseli sızdırıldı.
Birinci göze çarpan şey Galaxy M40’ın Infinity-O ekrana sahip olması. Ekranın sol üst köşesindeki delikte selfie kamerası yer alıyor. Böylece aygıt, delikli ekran taşıyan birinci Galaxy M serisi telefon olacak.
Daha evvelki raporlara nazaran Galaxy M40 gücünü sekiz çekirdekli Snapdragon 675 yonga seti ve 6 GB RAM‘den alacak. Ayrıyeten 128 GB dahili depolama alanı ile sunulacağı söyleniyor.

Fiyat etiketi de muhakkak oldu

Akıllı telefonun art tarafında 32 megapiksel ana sensöre konut sahipliği yapan üçlü kamera sistemi yer alacak. Öteki sensörler hakkında şimdi bir bilgi bulunmuyor. Ön tarafında ise orta sınıf bir modele nazaran epeyce güzel sayılacak 16 megapiksel kamera vazife yapacak.
Gelen haberler Galaxy M40’ın 395 dolar üzere bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Aygıt bu fiyatla Galaxy M serisinin en değerli akıllı telefonu pozisyonuna yükselecek.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir